Jamoaviy hamkorlik va kelajakga tayyorgarlik
O‘qituvchilar, ota-onalar va o‘quvchilar o‘rtasidagi hamkorlikni mustahkamlash orqali tez o‘zgaruvchan dunyoda muvaffaqiyat qozonish uchun zarur ko‘nikmalarni shakllantiramiz.
Ta’limda sifat, innovatsiya va xalqaro standartla
Eng yangi texnologiyalarni joriy etish orqali sifatli ta’lim beramiz va o‘quvchilarni dunyo miqyosida raqobatbardosh qilishga tayyorlaymiz.
Jamoaviy hamkorlik va o‘zaro qo‘llab-quvvatlash
Har bir o‘quvchining individualligini hurmat qilamiz, tanqidiy va mustaqil fikrlash ko‘nikmalarini rivojlantiramiz.
O‘quvchilarga nafaqat akademik bilim, balki hayotiy ko‘nikmalarni ham o‘rgatamiz, ularni doimiy o‘rganish, o‘z-o‘zini rivojlantirish va yangi imkoniyatlarga ochiq bo‘lishga undaymiz.
Shaxsiy rivojlanish va doimiy o‘sishga intilish
PDP School uzoq muddatli ta’lim maqsadlari akademik mukammallik, xalqaro integratsiya va innovatsion texnologiyalarni ta’lim jarayoniga tatbiq etishga qaratilgan.
O‘quvchilarga zamonaviy bilim va ko‘nikmalar berib, kelajak muvaffaqiyati uchun mustahkam poydevor yaratish hamda ularni dunyoni o‘zgartira oladigan dasturchilarga aylantirish.
Dunyoni yaxshi tarafga o‘zgartira oladigan mutaxassislarni tayyorlash
Barcha loyiha va tashabbuslarni PDP EcoSystem nomi ostida barpo qilamiz.